Két hét egy mese / Két hét egy novella díjátadó ünnepség

Feltöltve: 2022.May.11 ( Sz ) 16:55 | megtekintve: 425 alkalommal
Az esemény kezdetének időpontja: 2022.May.11 ( Sz ) 14:30

Véget ért az idei tanévre kiírt Két hét egy mese / Két hét egy novella pályázat. A hatfordulós játékban végig jól teljesítő gyermekeknek ebben az évben egy ajándék műsorral is kedveskedtünk.

Az ünnepélyes eredményhirdetésen először Zenés mesetekergő címmel a Tekergő Meseösvény Egyesület élő zenével kísért, szívet-lelket melengető műsorát hallgathatták meg a gyermekek. Ezután került sor az eredményhirdetésre és a jól megérdemelt díjak átadására. A részletes eredménylista megtekinthető a gyermekkönyvtárban. Szeretettel gratulálunk minden gyermeknek!

Köszönjük a szülőknek, pedagógusoknak, hogy évről-évre ösztönzik a gyermekeket és segítik őket a feladatok beküldésében.

A jutalmazásban támogatónk volt a Békési Könyvtárért Alapítvány és a Békési Városvédő és Szépítő Egyesület. Hálás köszönet érte!

A meseelőadás a TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2020-01354 kódszámú Mesélő zenélő bérház c. pályázatból valósult meg.