Könyvvásár, előadás, családi nap az Ünnepi Könyvhéten Békésen

Feltöltve: 2019.Jun.10 ( H ) 10:28 | megtekintve: 365 alkalommal

Június második hetében tartják országszerte a 90. Ünnepi Könyvhét, egyben a 18. Gyermekkönyvnapok rendezvényeit.

Békésen június 13-15. között kedvezményesen lehet könyveket vásárolni a Püski Sándor Könyvtár előtt felállított sátornál. Június 14-én, pénteken 17 órától az Ausztráliai és Békési Polgárok Egyesülete szervezésében Dr. Tokaji Ferenc, az egyesület egyik tagja, több könyv szerzője tart előadást "Jézus ösvényein: Názárettől Kapernaumig" címmel. Június 15-én, szombaton 9-17 óra között Családi nap lesz játékokkal, kézművességgel. A Gyermekkönyvtárban június 11-től szeptember 30-ig Szabó Magda életművének emlékkiállítása látogatható. A Könyvhét ideje alatt ingyenesen lehet beiratkozni a könyvtárba, a késedelmi díjat elengedik és ingyenes az internethasználat. A belépés minden rendezvényre díjtalan.